کفش Saucony Ride 15

ساخت وبلاگ

 Saucony Rideیکی از محبوب‌ترین مدل‌های خنثی این برند است که به دلیل راحتی قابل اعتماد و بالشتک متوسط ​​آن است. بیشتر به دلیل تطبیق پذیری اش شناخته شده است، زیرا تقریباً در هر دویدنی که به سمت آن پرتاب می کنید عملکرد خوبی دارد.

آخرین نسخه Saucony Ride دارای زیره میانی جدید PWRRUN، جلوی پا انعطاف پذیرتر و وزن سبک تر است. و اگر از رنگ‌های روشن و چشم‌نواز لذت می‌برید، قطعاً می‌توانید جفتی را پیدا کنید که مناسب استایل شما باشد، مانند رنگ‌های انحصاری  Saucony x .

t Reviewers Saucony Ride 15 را در طول دویدن های ریکاوری، دویدن های طولانی و تمرین روزانه آزمایش کردند. در اینجا چیزی است که باید در مورد راحتی، بالشتک و البته سواری آن بدانید.

کوسن بیشتر، وزن کمتر

جدیدترین نسخه Saucony Ride دارای بالشتک بیشتر در قسمت میانی و وزن کاهش یافته است - به طور دقیق 0.6 اونس. اگرچه این ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما وقتی در حال انجام یک دویدن سخت هستید، هر ذره اهمیت دارد.

 Sauconyاین کار را با استفاده از فرمول جدید PWRRUN در زیره میانی انجام داد و هر مرحله را نرم‌تر و سبک‌تر کرد. بازبینان متوجه پیشرفت‌ها شدند.

«اینها قطعاً از مدل‌های قبلی Ride که من امتحان کرده‌ام مقاوم‌تر هستند. کارولین می گوید: هنگام دویدن به میزان قابل توجهی تماس کمتری با زمین دارم که از آن لذت می برم.

در مقایسه با راید 14، آخرین نسخه جلوی پا انعطاف‌پذیرتر و انحنای تهاجمی‌تری در زیره ارائه می‌دهد که منجر به نوک انگشتان صاف‌تر و گام‌های راحت‌تر می‌شود.

اندرو می‌گوید: «آن‌ها به اندازه‌ای محکم هستند که پاسخگو باشند، اما مقدار زیادی در کفش وجود دارد تا آن‌ها را برای مدت طولانی راحت نگه دارد».

با وجود آخرین به‌روزرسانی‌ها،  Saucony Ride 15 وضعیت خود را به عنوان یک کفش دویدن با بالشتک متوسط ​​و خنثی حفظ می‌کند. این بالشتک به اندازه کافی برای محافظت راحت از پاهای شما در هنگام ضربه بدون اینکه بیش از حد نرم یا لطیف باشد، فراهم می کند، و آن را به گزینه ای عالی برای دوندگانی تبدیل می کند که به دنبال یک اسب کار قابل اعتماد و بدون ظرافت هستند.

اندرو می‌گوید: «علیرغم داشتن ارتفاع پشته مناسب [32.5 میلی‌متر در پاشنه و 24.5 میلی‌متر در انگشتان پا]، آنها احساس بلندی یا مزاحمت نمی‌کنند. "آنها به اندازه کافی حمایت می کنند تا از احساس لرزش یا بی ثباتی پاهای من جلوگیری کنند."

زیره میانی چیست؟ در اینجا درباره قطعات تشکیل دهنده یک کفش دویدن بیشتر بدانید.

بازطراحی شده Fit پشتیبانی بیشتری را اضافه می کند

Saucony Ride 15 دارای تناسب و احساسی است که دوباره تصور می‌شود و به دوندگان اجازه می‌دهد به جای بالای آن، عمیق‌تر در داخل بستر بنشینند. نتیجه یک احساس حمایتی، ایمن و جذاب است.

در حالی که بازبین‌های ما احساس راحتی کفش‌ها را دوست داشتند، برخی متوجه شدند که آن‌ها کمی راحت هستند.

این کفش‌ها تناسب خوبی دارند و در قسمت میانی پا احساس خوبی برای من دارند. نیت می‌گوید که انگشت‌های صورتی من کمی خراشیده شده و به سمت داخل فشار می‌آورند، بنابراین تا حد ممکن توری‌ها را شل کرده‌ام.

کارولین می‌گوید: «در هنگام راه رفتن، انگشت صورتی چپ من کمی به لبه کفش فشار می‌آورد، اما در طول دویدن متوجه آن نشدم.

اگر پاهای پهن تری دارید نترسید، زیرا سایز پهن هم در مردان و هم در زنان وجود دارد. و اگرچه نیت و کارولین احساس می‌کردند انگشت‌های صورتی‌شان کمی خفه می‌شود، اندرو مجبور به مخالفت شد.

«این کفش‌ها باعث می‌شوند پاهای من در خانه احساس کنند! من از طرفداران جعبه انگشت پا با فضای کافی هستم.» او می گوید.

هر جفت کفش در پای منحصر به فرد شما احساس متفاوتی خواهد داشت، به همین دلیل است که همیشه بهتر است در پای ناوگان محلی خود امتحان کنید.

Saucony Ride 15 با رویه مشبک سبک و قابل تنفس، با زبانه دوخته شده و یقه پاشنه نرم و بالشتک پوشیده شده است.

"مواد به خوبی در اطراف پای من قرار می گیرند، یقه پاشنه آن مخملی و روکش شده است و زبان زیبا و نرم است بدون اینکه بیش از حد بزرگ باشد. آنها حتی در طول دویدن 80 درجه من بسیار احساس تنفس می کنند.

Saucony Ride 15 در مقابل راید 14

به طور کلی، Saucony Ride 15 نسبت به نسخه قبلی بالشتک‌تر، پشتیبانی‌تر و سبک‌تر است.

Saucony نیم میلی متر به ارتفاع پشته اضافه کرد و بیش از نیم اونس وزن را کاهش داد و دوندگان اکنون به راحتی در داخل بالشتک نشسته اند تا بالای آن.

Saucony  واقعاً در جدیدترین نسخه Ride، بالشتک را افزایش داد. ای کاش کمی نرم‌تر بودند، اما در هنگام دویدن نسبت به هنگام راه رفتن احساس سفتی کمتری دارند. کارولین می‌گوید: «گام‌های من صاف و روان هستند.

با وجود به‌روزرسانی‌ها، Saucony Ride 15  به عنوان یک کفش سبک وزن و با بالشتک متوسط ​​باقی می‌ماند که برای انواع دویدن به خوبی کار می‌کند.

«من این کفش‌ها را برای برخی از دویدن‌های روزانه‌ام آسان‌تر می‌کنم. نیت می‌گوید به‌عنوان یک مربی روزانه، بسیاری از جعبه‌هایی را که انتظار دارید بررسی می‌کند.

افکار نهایی

چه یک دونده جدید باشید که به دنبال یک کفش "سطح ورودی" هستید، یا یک دونده باتجربه که به دنبال یک مربی روزانه است که همه چیز را انجام دهید، Saucony Ride 15 شما را پوشش می دهد.

"اینها برای اکثر انواع دونده ها گزینه ای عالی هستند زیرا بسیار همه کاره هستند. کارولین می‌گوید، آن‌ها برای بخش عمده‌ای از مسافت پیموده شده شما، از دویدن‌های ریکاوری آسان گرفته تا دویدن‌های آهسته طولانی، و شاید چند مایل با سرعت سریع‌تر، به خوبی کار خواهند کرد.

بررسی انواه کفش ورزشیورزشی...
ما را در سایت بررسی انواه کفش ورزشیورزشی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : رضا بازدید : 52 تاريخ : شنبه 21 آبان 1401 ساعت: 0:19