Saucony Omni 21

ساخت وبلاگ

 Saucony Omni 21یک کفش تمرینی ممتاز و افزایش دهنده ثبات است که هم پشتیبانی قابل اعتماد و هم بالشتک عالی را ارائه می دهد.

برای دوندگانی که تمایل دارند بیش از حد پرونیت کنند یا در مایل های آخر یک دوره طولانی به حمایت بیشتری نیاز دارند، Omni 21 ثبات ذاتی را برای کمک به کاهش حرکت چرخش به سمت داخل هر پا فراهم می کند. آخرین نسخه Saucony Omni به طور قابل ملاحظه‌ای نرم‌تر، قوی‌تر و سبک‌تر از نسخه قبلی است، در حالی که همچنان پشتیبانی ثابتی را ارائه می‌دهد که Omni همیشه به آن معروف بوده است.

Omni 21 سواری نرم و روان را ارائه می دهد

Omni 21 با داشتن بالشتک نرم و پشتیبان قابل اعتماد، به طرز هوشمندانه ای با سواری نرم تر و نرم تر بهبود یافته است. با حجم داخلی متوسط ​​که در قسمت جلویی جادار به نظر می رسد، با اندازه واقعی مناسب است. روکش داخلی نرم و رویه جدید یک تناسب پویا و قفل شده ایجاد می کند تا طیف وسیعی از اشکال پا را در خود جای دهد.

امنیت قابل اعتماد از ترکیبی از شکل به روز شده FORMFIT، یقه پاشنه سازگارتر، تارهای پشتیبان داخلی، یک پایه داخلی محکم تعبیه شده در زیره و رویه مشبک مهندسی شده جدید ناشی می شود. رویه مشبک مهندسی شده بدون درز با روکش های پشتیبان TPU نه تنها عالی به نظر می رسد، بلکه به قفل کردن پاهای شما کمک می کند تا احساس صاف و پایداری داشته باشید که در فواصل طولانی دوام می آورد.

کیت می‌گوید: «Omni بالشتک زیادی در اطراف یقه پاشنه برای ایجاد یک تناسب راحت ارائه می‌کند. احساس می‌کنم که پارچه به شکل مچ پا در می‌آید تا احساسی نرم و مطمئن داشته باشم. مش محکم است اما همچنان قابل تنفس است. ”

اما چیزی که این نسخه جدید Omni را بسیار خاص می کند ترکیب جدید PWRRUN با چگالی دوگانه (یک لایه نرم و دیگری محکم تر) و هندسه الهام گرفته شده از SpeedRoll است که هنگام غلتیدن به سمت جلو، حسی سرگرم کننده، پرانرژی و پرانرژی ایجاد می کند. مرحله حذف پا

بالشتک PWRRUN به روز شده همراه با شیارهای انعطاف پذیری استراتژیک در قسمت جلویی پا، سواری بسیار سرزنده تری را نسبت به قبل ارائه می دهد، بدون اینکه ثباتی را که دوندگان بیش از حد پرونینگ نیاز دارند، به خطر بیندازند.

نیت می‌گوید: «این کفش نرم‌تر و نرم‌تر از آن چیزی است که ابتدا انتظار داشتم.» «من گاهی کفش‌هایی با ثبات بیشتر را مسدود و محدود می‌کنم. در مورد Omni 21 اینطور نیست. در حالی که من می توانم پشتیبانی اضافی را در بازی احساس کنم، با یک حس نرم کار می کند که واقعاً لذت بخش است.

Omni 21 vs Omni 20

دو بزرگ‌ترین به‌روزرسانی برای Omni 21 - رویه‌ی جدید و زیره‌ی میانی فوم نرم‌تر PWRRUN- باعث می‌شود کفش نسبت به نسخه قبلی سبک‌تر و واکنش‌پذیرتر شود. فرمولاسیون جدید فوم میانی به کفش کمک می کند تا نیم انسی سبک تر شود و در هر قدم احساس شادابی ایجاد کند.

کیت می‌گوید: «Omni قطعاً احساس پایداری در فرار دارد. "این برای افرادی ساخته شده است که قوس ها و حرکت های انعطاف پذیرتری دارند، بنابراین برای ایجاد حس کنترل شده بیشتر به پاهای شما بدون محدودیت بیش از حد عالی است. من دوست دارم که Omni در پاشنه و وسط پا واقعاً مطمئن باشد، اما در پنجه انعطاف‌پذیرتر است، بنابراین کفش به پای شما اجازه می‌دهد تا جایی که نیاز دارد حرکت کند و در عین حال برای جلوگیری از حرکت اضافی از آن پشتیبانی می‌کند.

Omni 21 فاصله 8 میلی متری پاشنه تا پنجه را نسبت به مدل سال گذشته و همان ارتفاع پشته (34 میلی متر در پاشنه، 26 میلی متر در قسمت جلویی پا) حفظ کرده است، اما به لطف فوم نرم تر، نرم تر عمل می کند.

سواری نرم و کنترل شده بدون توجه به سرعت، نام بازی برای Omni 21 باقی می ماند. نرمی و جلوی پای انعطاف پذیری دارد که به آن اجازه می دهد تا با سرعت بیشتری با سرعت بیشتری حرکت کند.

برایان می گوید: «این کفش بهترین ها را برای دوندگانی که به ثبات بیشتری نیاز دارند، ارائه می دهد. من از احساس حمایتی در دوهای طولانی و دوهای ریکاوری آهسته‌تر قدردانی می‌کنم، اما روحیه پرانرژی آن را در دویدن با سرعت و یک جلسه فارتلک سریع که در آن طیف وسیعی از سرعت‌ها را می‌زدم، دوست داشتم

نکته اصلی این است که سبک‌تر است، ظاهر شیک‌تری دارد، مناسب‌تر به نظر می‌رسد و می‌تواند سریع‌تر بدود و در عین حال پایداری مورد نیاز پروناتورها را فراهم می‌کند.

افکار نهایی

دوندگان جدید و باتجربه که قدردان یک سواری نرم، پر جنب و جوش و با ثبات با پشتیبانی قابل اعتماد از سمت داخلی هستند، Saucony Omni 21 جدید را دوست خواهند داشت. راحتی بادوام را برای دویدن های طولانی و دویدن های ریکاوری فراهم می کند، اما همچنین دارای پاپ پرانرژی کافی برای سرعت های سریع تر است.

منتقدان ما این کفش را دوست دارند زیرا عملکرد، دوام و سبک را در یک بسته ترکیب می کند. ماهیت بادوام فوم میانی و لاستیک زیره به شما کمک می کند حداکثر مسافت پیموده شده را از Omni 21 بدست آورید.

«Omni به دلایلی یک کلاسیک است. کیت می‌گوید که برای مدت طولانی یک مربی واقعی و آزموده بوده است. «اگر به دنبال یک کفش کروز خوب و پایدار هستید که در نقطه ای بین سفت و نرم قرار بگیرد، Omni یک انتخاب قوی است. من آن را برای روزهای تمرینی منظم و دویدن طولانی‌تر توصیه می‌کنم

بررسی انواه کفش ورزشیورزشی...
ما را در سایت بررسی انواه کفش ورزشیورزشی دنبال می کنید

برچسب : کفش , کتونی, نویسنده : رضا bosic40562 بازدید : 91 تاريخ : سه شنبه 3 آبان 1401 ساعت: 22:43