کفش HOKA Mach 5

ساخت وبلاگ

 HOKA Mach 5 بازگشته و پرشورتر از همیشه است.

 HOKA Mach 4 تغییرات اساسی در رویه و تناسب خود داشت و Mach 5 با رویه مشبک، یقه پاشنه قفل شده و زیره دولایه پاسخگوتر به تکامل خود ادامه می دهد. نتیجه، فرودهای نرم، برآمدگی سریع از انگشتان پا و سواری نرم و پرانرژی است.

بررسی کنندگان offmod ماخ را در مسیرهای طولانی، تلاش های سریع و مایل های بازیابی آزمایش کردند. در اینجا چیزی است که می توانید انتظار داشته باشید.

HOKA Mach 5 بالشتک پاسخگو را برای آموزش روزمره ارائه می دهد

HOKA Mach 5 به لطف یک لایه میانی دو لایه ساخته شده از فوم PROFLY+ و فوم EVA لاستیکی، راحتی و سرعت را فراهم می کند.

فوم پرزرق و برق PROFLY+ درست در زیر پا قرار می گیرد و در هر مرحله حس فنری ایجاد می کند. فوم لاستیکی EVA در زیر فوم PROFLY+ قرار می گیرد و ضربه را جذب می کند و دوام را افزایش می دهد.

داوران از سواری نرم قدردانی کردند.

این کفش‌ها بسیار سبک، نرم و فنری هستند. نیت می‌گوید فوم PROFLY+ بسیار بیشتر از آنچه در نسخه‌های قبلی ماخ به یاد دارم، واکنش نشان می‌دهد.

 HOKA تقریباً نیم اونس از وزن خود را در ماخ 5 کاهش داد، که خیلی به نظر نمی رسد، اما زمانی که سرعت را افزایش می دهید، می تواند تفاوت ایجاد کند.

«اینها واقعاً پرانرژی هستند! من در نهایت خیلی سریعتر از آنچه قصد دویدن داشتم بلند شدم. کارولین می گوید بالشتک نرم و در عین حال واکنش پذیر است.

هندسه متا راکر کلاسیک HOKA به شما کمک می کند تا سریع و کارآمد از پاشنه به پنجه منتقل شوید و هر قدمی را نرم و نرم جلوه دهید.

از آنجایی که HOKA Mach 5 از نظر راحتی و کارایی برابر است، می توان از این کفش برای انواع دویدن استفاده کرد. آنها در حالی که مایل ها را طی می کنید، گام شما را کاهش می دهند و انرژی را برای دویدن های سریع فراهم می کنند.

الکس می گوید: "من با خوشحالی از این کفش ها برای هر دویدن استفاده می کنم تا زمانی که از هم جدا شوند ... و سپس یک جفت دیگر می خرم."

 

در حالی که اکثر داوران از ماخ 5 برای تمرینات سرعتی لذت می بردند، برخی احساس می کردند که آن را کمی بیش از حد مجلل می دانستند

من عاشق این کفش‌ها هستم، اما ترجیح می‌دهم وقتی با حداکثر سرعت می‌دوم، احساس سفت‌تری داشته باشم. به گفته کیت، آنها سبک، راحت و در کل احساس رویایی دارند.

در حالی که HOKA Mach 5 به اندازه یک مسابقه روکش کربنی نیست، اما به اندازه کافی بادوام است که می تواند مایل های تمرینی شما را پشت سر بگذارد و در کیف پول شما نیز راحت تر است.

ماخ 5 به اندازه کافی نرم برای دویدن های ریکاوری است، به اندازه کافی برای دویدن های طولانی محافظت می شود و به اندازه کافی برای تلاش های سریع پاسخگو است. کارولین می‌گوید با وجود همه اینها با قیمت 140 دلار، واقعاً یک سرقت است.

رویه صاف و مطبوع، تناسب قفل را ارائه می دهد

جدیدترین نسخه HOKA Mach دارای یک رویه بازطراحی شده جدید متشکل از مش مهندسی تک لایه است. نسبت به نسخه‌های قبلی ماخ سبک‌تر و تنفس‌پذیرتر است.

الکس می‌گوید: «این کفش به‌خوبی می‌چرخد و من از زبانه و سیستم بندکشی کاملاً تنفس‌پذیر و مستقیم آن قدردانی می‌کنم.

یک زبان نازک و کمی بالشتک روی پای شما صاف می‌نشیند در حالی که یک یقه پاشنه مخروطی بیرون می‌زند. یقه پاشنه جدید تناسب راحت‌تری نسبت به ماخ 4 ارائه می‌کند، در حالی که همچنان از دردهای آشیل خود دوری می‌کند تا از ساییدگی جلوگیری شود. به‌علاوه، توری‌های بلند، سفارشی‌سازی تناسب را با تکنیک‌های مختلف توری آسان می‌کنند.

"من عاشق رویه این کفش هستم. خیلی نرم است و به نظر می رسد که کاملاً به پای من قالب می شود. کیت می‌گوید که کل تناسب بسیار راحت است.

یک نوار انعکاسی به صورت عمودی در امتداد پشت پاشنه پا قرار دارد و در هنگام دویدن در تاریکی دید را افزایش می دهد.

HOKA 5 ماخ در مقابل HOKA 4 ماخ

HOKA Mach 4 در سال 2021 دستخوش تحول بزرگی شد، بنابراین در آخرین نسخه تغییر زیادی نکرده است. Mach 5 با حفظ همان حس و عملکردی که Mach 4 را بسیار محبوب کرده است، چند پیشرفت کلیدی ارائه می دهد.

 

قابل توجه ترین تفاوت ها عبارتند از طراحی مجدد رویه، مواد فوم جدید استفاده شده در زیره میانی و وزن کمی سبک تر. ماخ 4 از فوم PROFLY استفاده می کند، در حالی که ماخ 5 از فوم PROFLY+ استفاده می کند. PROFLY+ واکنش‌پذیرتر و پرانرژی‌تر است و در نتیجه سواری نرم‌تر و دلپذیرتر را به همراه دارد.

به طور کلی، بازبینان از به‌روزرسانی‌های HOKA Mach 5 استقبال کردند.

ماخ 5 با تعادل خوبی از نرمی و واکنش پذیری، همچنان خوشحال است. نیت می‌گوید که این یک کفش ورزشی محکم برای دویدن متوسط ​​تا طولانی در جاده خواهد بود.

آخرین نسخه HOKA Mach به عنوان یک مربی سبک وزن و با سرعت بالا با بالشتک کافی برای پیمودن مسافت ثابت باقی می ماند. با وزن کمتر و تناسب قفل بیشتر، ماخ 5 بهترین نسخه است.

کیت می‌گوید: «اگر پاهایم خسته هستند یا پاهایم درد می‌کنند، این کفش مانند پتوی امنیتی است که می‌خواهم دستش را بگیرم.

با بالشتک های مخملی، پاسخگو و رویه صاف و قابل تنفس، بازبینان ما نمی توانند منتظر بمانند تا ماخ 5 را برای دویدن بیشتر ببندند.

من تقریباً برای هر نوع دویدن اینها را به خط خود اضافه کرده ام. کارولین می‌گوید: «این واقعاً یک نوع کفش است که همه چیز را انجام می‌دهد.

بررسی انواه کفش ورزشیورزشی...
ما را در سایت بررسی انواه کفش ورزشیورزشی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : رضا bosic40562 بازدید : 105 تاريخ : يکشنبه 22 آبان 1401 ساعت: 14:57