بررسی کتونی Saucony Triumph 20

ساخت وبلاگ

Saucony Triumph 20، یکی از بهترین کفش‌های دویدن با بالشتک ما، مانند یک دستکش مناسب است و مانند یک رویا است.

Triumph 20 که با بالشتک جدید PWRRUN PLUS، نرم‌ترین فوم زیره Saucony ساخته شده است، سواری مجلل و نرمی را با هر قدمی ارائه می‌دهد. رویه کاملاً جدید راحتی و تنفس را فراهم می کند، در حالی که حلقه های توری خارجی در دو طرف قسمت میانی پا، تناسب ایمن را ارائه می دهند.

بازبینان Fleet Feet Saucony Triumph 20 را در طی مایل‌های ریکاوری، دویدن طولانی و پیاده‌روی در محله آزمایش کردند. در اینجا همه چیزهایی است که باید درباره آخرین نسخه Triumph بدانید.

Saucony Triumph 20 یک سواری آرام را ارائه می دهد

زیره Saucony Triumph 20.

Saucony Triumph در بیستمین تکرار خود قرار دارد و به دلیل داشتن بالشتک زیاد، به دلیل ارائه یک سواری نرم و روان به شهرت رسیده است. آخرین نسخه در بالای یک صفحه ضخیم و فنری از فوم کف میانی PWRRUN PLUS قرار دارد.

فوم PWRRUN PLUS اولین بار در Triumph 17 معرفی شد که در سال 2019 عرضه شد. این فوم نسبت به بالشتک PWRRUN که در نسخه‌های قبلی Triumph استفاده می‌شد وزن سبک‌تر، سواری انعطاف‌پذیرتر و دوام بیشتری داشت.

داوران از سواری مجلل Triumph 20 لذت بردند.

کارولین می‌گوید: «من عاشق بالشتک بودن آنها، به خصوص در پاشنه پا هستم. «مقدار سخاوتمندانه کف زیر پا هم نرم و هم درخشنده است. در حالی که بالشتک بالایی دارند، جلوی پا انعطاف پذیری نیز دارند که به این معنی است که هر قدمی صاف و روان است.

به لطف بالشتک بیشتر در پاشنه، Triumph 20 دارای افت بالاتری از پاشنه تا پنجه نسبت به نسخه قبلی است - به طور دقیق 2 میلی متر. این به این معنی است که هنگام پوشیدن کفش، بین پاشنه و جلوی پای شما 10 میلی متر تفاوت وجود دارد. کفش‌هایی با قطره‌های بالاتر از پاشنه تا نوک پا می‌توانند فشار ساق پا و آشیل شما را کاهش دهند و به مدیریت آسیب‌های رایج دویدن مانند تاندونیت کمک کنند. و به لطف شکل ملایم راکر، می‌توانید به سرعت و کارآمد از پاشنه به انگشت پا منتقل شوید.

کیت می‌گوید که احساس این کفش‌ها را در هنگام دویدن بسیار دوست دارم. این بالشتک فقط با مقدار مناسبی از دادن و گرفتن، از ضربات جاده محافظت می کند. این یک جهش کمی برای آن است که به نظرم واقعاً لذت بخش بود

یک زیره لاستیکی بادوام در Saucony Triumph 20 به این کفش ها کمک می کند تا در برابر فرسودگی مایل ها و دویدن های طولانی روزانه مقاومت کنند.

رویه بازطراحی شده راحتی طولانی مدت را ارائه می دهد

نمای نزدیک از قسمت بالایی Saucony Triumph 20.

آخرین نسخه Saucony Triumph با رویه مشبک کاملاً جدید ساخته شده است که به راحتی در اطراف پای شما پیچیده می شود و راحتی و پشتیبانی را فراهم می کند. یک زبان نرم و مخملی، پای شما را در جای خود نگه می‌دارد، در حالی که در اطراف پاشنه و مچ پا قرار می‌گیرد، مانع از لغزش پاشنه پا می‌شود.

توری‌های بافت‌دار به اندازه‌ای محکم هستند که بسته بمانند، در حالی که چشمک‌های اضافی به شما امکان می‌دهند با تکنیک‌های مختلف توری، مانند حلقه ماراتن، تناسب را محکم کنید.

منتقدان متوجه مواد ابر مانند در Saucony Triumph 20 شدند.

کارولین می‌گوید: «من واقعاً دوست دارم کفش‌ها چقدر نرم و نرم هستند. زبان و یقه ی پاشنه ی بالشتکی، حمایت بیشتری را ارائه می دهد و قسمت بالایی به راحتی در قسمت میانی پای من قرار می گیرد. در حالی که بالشتک های زیادی وجود دارد، کفش ها سنگین یا حجیم نیستند. این ماده هم بادوام و هم قابل تنفس است

برخی از داوران متوجه شدند که بند ها کمی کوتاه تر از حد انتظار هستند و محکم کردن کفش ها را دشوار می کند.

الکس می‌گوید: «من مجبور شدم توری‌ها را خیلی محکم در بالای پایم ببندم تا یک گره پاپیونی ببندم. "اما گره ها در تمام مدت دویدن من گره خورده بودند."

به طور کلی، منتقدان از اجرای خود در Saucony Triumph 20 لذت بردند.

این کفش‌ها عملکرد همه جانبه بسیار خوبی را ارائه می‌دهند. الکس می‌گوید: آن‌ها در تمام سطوح مختلف و ارتفاعی که من می‌دویدم، احساس ثبات و خوبی داشتند.

Saucony Triumph 20 vs Triumph 19

یک جفت Saucony Triumph 20 روی یک پله می نشیند.

Saucony Triumph 20 تمام ویژگی هایی را که نسخه های قبلی را بسیار محبوب کرده بود حفظ می کند، در حالی که برخی به روز رسانی های کلیدی را اضافه می کند.

قابل توجه‌ترین فوم جدید زیره میانی، Saucony's PWRRUN PLUS است که وزن را کاهش می‌دهد و در عین حال نرمی و انعطاف‌پذیری را به سواری کلی می‌افزاید.

کیت می‌گوید: «من واقعاً خوشحال شدم که وارد این موارد شدم و متوجه شدم که Triumph 20 حسی جذاب دارد، اما سنگین نیست. "فم فوق العاده سبک وزن است."

شکل گهواره ای خفیف باعث انتقال صاف از پاشنه به پنجه می شود، در حالی که رویه بازطراحی شده قابلیت تنفس بیشتری را ارائه می دهد.

الکس می‌گوید: «اینها یک نسخه عالی و مدرن از Triumph هستند - با حفظ ویژگی‌هایی که مردم همیشه این کفش‌ها را برای آن انتخاب کرده‌اند، در حالی که از فناوری مواد امروزی برای بهبود راحتی و عملکرد استفاده می‌کنند.

Saucony Triumph 20 برای چیست؟

به لطف بستر سخاوتمندانه از فوم زیره میانی PWRRUN PLUS، Saucony Triumph 20 یک انتخاب ایده آل برای گذراندن زمان زیادی روی پاهای خود است، چه برای دویدن طولانی، چه برای پیاده روی طولانی یا شیفت کاری طولانی.

کارولین می‌گوید: «من این کفش‌ها را برای دویدن آسان و طولانی‌مدت به ترکیب معمولی‌ام اضافه کرده‌ام. "آنها به اندازه کافی بالشتک را ارائه می دهند تا احساس تجملاتی داشته باشم بدون اینکه سرعتم را کم کند. احساس می‌کنم اگر بخواهم می‌توانم سرعتم را بالا ببرم

o، اما این کار را نمی‌کنم، زیرا نمی‌خواهم دویدن‌های من در این‌ها تمام شود

اگر می‌خواهید Saucony Triumph 20 جدید را امتحان کنید، حتماً به Fleet Feet محلی خود بروید تا یک تجهیز انفرادی متخصص داشته باشید. سازه‌های Fleet Feet از فناوری اسکن 3D fit id® برای جمع‌آوری اطلاعات در مورد پاهای شما و پشتیبانی مورد نیاز آنها با اندازه‌گیری دقیق طول، عرض و ارتفاع قوس پا استفاده می‌کنند. نه تنها تجربه لباس پوشیدن کفش‌ها و کفی‌های مناسب را در اختیار شما قرار می‌دهد، لباس‌سازها می‌توانند توصیه‌هایی در مورد پوشاک، لوازم جانبی و تغذیه برای کمک به شما در رسیدن به اهدافتان ارائه کنند.

بررسی انواه کفش ورزشیورزشی...
ما را در سایت بررسی انواه کفش ورزشیورزشی دنبال می کنید

برچسب : کفش , کتونی , کفش ورزشی , کتانی , کفش اسپرت, نویسنده : رضا bosic40562 بازدید : 92 تاريخ : دوشنبه 11 مهر 1401 ساعت: 15:17