تحلیل کفش Mizuno Wave Rider 26

ساخت وبلاگ

Mizuno Wave Rider 26 ترکیبی یکپارچه از بالشتک های حمایتی و پرانرژی را ارائه می دهد که آن را به یکی از کفش های دویدن خنثی مورد علاقه ما در سال 2022 تبدیل می کند.

آخرین نسخه از پرفروش ترین ویو رایدر میزونو مجهز به صفحه موجی میزونو است که شوک را به طور مساوی در سراسر پای شما پخش می کند تا گامی متعادل داشته باشید. Wave Rider 26 همچنین دارای زیره Mizuno ENERZY ضخیم تر از نسخه قبلی است.

بازبینان Fleet Feet Mizuno Wave Rider 26 را در طول مایل ها، دویدن های طولانی و گام های آسان آزمایش کردند. در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید.

Mizuno Wave Rider 26 سواری جذابی را ارائه می دهد

اگر از سواری ثابت و پایدار لذت می برید، Mizuno Wave Rider 26 برای شما مناسب است. آخرین به روز رسانی صفحه موجی سفت و سخت و فوم سرحالی در زیره میانی برای متعادل کردن احساس ارائه می دهد.

زیره میانی چیست؟ در مورد قطعات تشکیل دهنده یک کفش ورزشی بدانید.

صفحه موج میزونو در زیره میانی قرار می گیرد و لنگر اکثر کفش های دویدن میزونو است. این صفحه سفت و موجی شکل هنگام فرود شوک را جذب می کند و هنگام بلند شدن شما را به جلو می راند. این صفحه درون یک لایه ضخیم‌تر از فوم ENERZY Mizuno پیچیده شده است، یک ترکیب زیره میانی مبتنی بر EVA، که احساس پاسخگویی و پشتیبانی می‌کند.

نیت می‌گوید: «من از استحکام بالشتک در Wave Rider 26 لذت می‌برم. فوم ENERZY یک پرش خوب و سریع از روی زمین ایجاد می کند. این کفش شبیه یک مربی روزمره با یک ضربه کوچک اضافی است تا شما را به آرامی بچرخاند."

آخرین نسخه Mizuno Wave Rider با فوم ENERZY زیره بیشتر نسبت به Mizuno Wave Rider 25 - به طور دقیق دو میلی متر، سطح بالایی را افزایش می دهد.

الکس می‌گوید: «کوسن‌کشی کفش خوب و محکم است، و راحت و خوش‌شکل است». سواری در طول دویدن من احساس خوشایندی می‌کند، و شکل صفحه موج باعث می‌شود گام‌هایم به آرامی در امتداد حرکت کنند.

زیره با یک لاستیک X10 مقاوم در برابر سایش پوشانده شده است که چسبندگی و کشش عالی را در جاده ارائه می دهد و در عین حال از سایش ناهموار در مناطقی مانند پاشنه جانبی و جلوی پا که بیشترین ضربه را می خورند، جلوگیری می کند.

کیت می‌گوید: «من دوست دارم Wave Rider به اندازه‌ای محکم باشد که مرا به جلو سوق دهد، با انعطاف‌پذیری کافی در قسمت جلویی پا برای جلوگیری از احساس سفتی. حس بسیار شبیه به Wave Riders است که ما از گذشته می شناسیم، اما فوم به روز شده و مواد کلی همچنان به بهبودهای کوچک ادامه می دهند.

مش رویه تناسب ایمن را فراهم می کند

یک جفت Mizuno Wave Rider 26 روی دیوار تکیه داده شده است.

Mizuno Wave Rider 26 رویه صافی را ارائه می دهد که با مواد بازیافتی ساخته شده است که بخشی از تعهد Mizuno به پایداری است.

الکس می‌گوید: «جعبه‌ی پنجه در Wave Rider 26 بسیار جادار و راحت است، که من از آن قدردانی می‌کنم. رویه نرم و قابل تنفس است. من واقعا از یقه پاشنه پایین که مالش پشت پاشنه من را کاهش می دهد لذت می برم.

آستر مشبک داخلی و بند کفش با مواد پلی اتیلن ترفتالات بازیافتی (PET) ساخته شده است که یک پلاستیک سبک وزن قابل بازیافت است. بالشتک در اطراف یقه پاشنه و زبانه‌ای ضخیم‌شده، حسی براق را ایجاد می‌کند، در حالی که توری‌های بلند باعث می‌شود به راحتی تناسب را کاهش دهید.

کارولین می‌گوید: «این کفش‌ها متناسب با اندازه هستند. رویه نرم و قابل تنفس به آرامی پایم را در آغوش می‌گیرد و بند‌های صاف به اندازه‌ای بلند هستند که حلقه ماراتن را ببندند، اگرچه من در این کفش‌ها لغزش پاشنه را تجربه نکردم. زبان شیک و پوشیده است، و فضای زیادی برای تکان دادن انگشتان پای من وجود دارد

لوگوهای انعکاسی میزونو در دو طرف جانبی و میانی قسمت میانی پا می درخشند تا دید بیشتر در طول دویدن های تاریک داشته باشند.

 

Mizuno Wave Rider 26 vs Wave Rider 25

کفی Mizuno Wave Rider 26.

اگر از طرفداران Mizuno Wave Rider 25 هستید، احتمالاً از آخرین نسخه نیز لذت خواهید برد. Wave Rider 26 همان سواری پایدار و انتقال نرم را مانند نسخه قبلی حفظ می کند، با لمسی از بالشتک اضافی در زیره میانی.

شایان ذکر است که Wave Rider 26 کمی سنگین‌تر است (0.2 اونس برای زنان و 0.3 اونس برای مردان)، احتمالاً به دلیل فوم اضافه شده ENERZY، اما بررسی‌کنندگان تفاوتی را متوجه نشدند.

به طور کلی، بازبینان از تغییرات Wave Rider لذت بردند. درست می گوید که به عنوان یک مربی خنثی با بالشتک متوسط ​​که سواری حمایتی و جذابی را ارائه می دهد، درست است.

کیت می‌گوید: «اگر دوست دارید کفش‌هایتان حالتی محکم و باثبات داشته باشد، این یک مربی قابل اعتماد برای رسیدن به آن است.

Mizuno Wave Rider 26 برای چیست؟

Mizuno Wave Rider 26 به لطف صفحه موجی سفت و سخت و فوم ENERZY فراوان در زیره میانی، بالشتک قابل اعتمادی را برای بیشتر تمرینات روزانه شما فراهم می کند. داوران از پوشیدن Wave Rider 26 برای مایل‌های آسان، دویدن طولانی و پیاده‌روی لذت بردند.

نیت می‌گوید: «احساس صاف ابریشمی، بالشتک محکم و در عین حال محکم و تناسب کاملاً کانتور، این مربی روزانه ارزش توجه را دارد

اگر می‌خواهید Mizuno Wave Rider 26 را امتحان کنید، به سراغ Fleet Feet محلی خود بروید تا یک تجهیز انفرادی متخصص داشته باشید. سازندگان Fleet Feet از فناوری اسکن پا 3D fit id® برای جمع‌آوری اطلاعات در مورد پاهای شما و پشتیبانی مورد نیاز آن‌ها استفاده می‌کنند.

اندازه گیری دقیق طول، عرض و ارتفاع قوس پای شما. نه تنها تجربه لباس پوشیدن کفش‌ها و کفی‌های مناسب را در اختیار شما قرار می‌دهد، لباس‌سازها می‌توانند توصیه‌هایی در مورد پوشاک، لوازم جانبی و تغذیه برای کمک به شما در رسیدن به اهدافتان ارائه کنند.

منبع مقاله

بررسی انواه کفش ورزشیورزشی...
ما را در سایت بررسی انواه کفش ورزشیورزشی دنبال می کنید

برچسب : کفش , کتونی , کتانی , نویسنده : رضا bosic40562 بازدید : 131 تاريخ : سه شنبه 12 مهر 1401 ساعت: 13:19