بررسی کفش Mizuno Wave Horizon 6

ساخت وبلاگ

کفش‌های پایداری حداکثری Mizuno با چند به‌روزرسانی کاملاً جدید بازگشته است.

Mizuno Wave Horizon یک انتخاب محبوب در بین دوندگانی است که به دنبال حمایت، ثبات و بالشتک بیشتر هستند. آخرین نسخه دارای همان زیره ضخیم Mizuno ENERZY و موج پشتیبانی فوم داخلی مانند نسخه قبلی است. Mizuno Wave Horizon 6 با رویه بافته شده صاف و مواد Mizuno ENERZY CORE در قسمت میانی به روز شده است که باعث می شود سواری پرانرژی تری داشته باشید.

بررسی‌کنندگان Fleet Feet Mizuno Wave Horizon 6 را در دوهای طولانی، دویدن‌های آسان و حتی جلسات باشگاه آزمایش کردند. در اینجا چیزی است که می توانید انتظار داشته باشید.

زیره Mizuno Wave Horizon انرژی می افزاید

پرانرژی و واکنش‌پذیر معمولاً کلماتی برای توصیف کفش‌های دارای حداکثر پایداری بالشتک نیستند، اما Mizuno Wave Horizon 6 بازی را تغییر می‌دهد.

Mizuno Wave Horizon 6 دارای زیره دو لایه با همان فوم Mizuno ENERZY مورد استفاده در نسخه قبلی و فوم جدید Mizuno ENERZY CORE است. میزونو می‌گوید مواد ENERZY CORE آن‌ها نرم‌ترین و پاسخ‌گوترین فوم مورد استفاده در کفش‌هایشان است. بازبینان متوجه بروز رسانی شدند.

الکس می گوید: «این کفش در ترکیب نرمی و پاسخ دهی به خوبی عمل می کند.

بسیاری از کفش‌های پایدار دارای یک پایه داخلی سفت در قسمت میانی هستند که برای کاهش اثرات پروناسیون طراحی شده است. Mizuno Wave Horizon 6 از طراحی پست سفت و سخت به نفع لاستیک محکم با موقعیت استراتژیک فاصله گرفته است. این حس کمتر مزاحم است در حالی که همچنان ثبات بیشتری را ارائه می دهد

این بخش سفت فوم که در امتداد لبه میانی زیره قرار گرفته است، گام شما را کنترل می‌کند تا حرکت بیش از حد را کاهش دهد. نتیجه یک سواری نرم است که هم حمایت کننده و هم روان است.

این یک مربی پایدار و قابل اعتماد است. کیت می‌گوید: زیر پا احساس محکمی دارد و نرمی کافی برای راحت نگه داشتن شما در هنگام دویدن دارد.

Mizuno Wave Horizon 6 همچنین یک زیره لاستیکی X10 بادوام ارائه می دهد که در هر نوع آب و هوایی جاده را در دست می گیرد.

زیره میانی چیست؟ در اینجا با قطعات تشکیل دهنده یک کفش ورزشی آشنا شوید.

قسمت فوقانی صاف Wave Horizon شما را نگه می دارد

Mizuno Wave Horizon 6 رویه‌ای بافته و کشدار دارد که به گونه‌ای طراحی شده است که با شکل پاهای شما و در عین حال در جای خود ثابت بماند. این یک تغییر نسبت به نسخه قبلی است که رویه آن مشبک ژاکارد بود. نتیجه یک تناسب صاف تر است که با اشکال مختلف پا سازگاری بیشتری دارد.

«جایگزینی Wave Horizon 6 بسیار راحت است و فضای کافی برای احساس آزادی انگشتان پا دارد. خوان می گوید که این ماده واقعا بادوام و قابل تنفس است.

آخرین نسخه Wave Horizon 6 همچنین دارای یقه پاشنه و بند کفش ساخته شده با پلی اتیلن ترفتالات بازیافتی (PET) است. PET بازیافتی معمولاً از بطری های آب پلاستیکی بازیافتی و سایر مواد قابل بازیافت ساخته می شود. این ماده نه تنها سازگار با محیط زیست است، بلکه بسیار قابل تنفس است.

من تناسب قسمت بالایی را دوست دارم. کمی کشدار است در حالی که هنوز شکل مطمئنی را حفظ می کند. یقه پاشنه به اندازه کافی نرم است و به طور کلی، این رویه یک کفش پایدار سنتی است. کیت می‌گوید قسمت بالایی پای شما را محکم نگه می‌دارد.

کفش های پایدار چیست و چگونه کار می کنند؟ اینجا بیشتر بیاموزید

Mizuno Wave Horizon 6 در مقابل Wave Horizon 5

Mizuno Wave Horizon 6 همان پشتیبانی پایدار نسخه های قبلی را با چند به روز رسانی کلیدی ارائه می دهد.

افزودن فوم Mizuno ENERZY CORE در زیره میانی این کفش را پرانرژی‌تر از همیشه کرده است و کمی پایین‌تر از پاشنه تا نوک پا، سواری نرم‌تری را برای این کفش ایجاد می‌کند. رویه جدید و تازه، راحتی و قابلیت تنفس را به Mizuno Wave Horizon 6 اضافه می کند.

Mizuno وزن خود را از آخرین نسخه Wave Horizon کم کرد، اما برخی از منتقدان متوجه شدند که کفش همچنان سنگین است.

این کفش چندین اونس از رقبای مشابه خود بیشتر است و این تفاوت در هنگام دویدن واقعاً قابل توجه بود. الکس می‌گوید که احساس می‌کردم باید کمی سخت‌تر کار کنم تا پاهایم را همانطور که می‌خواستم حرکت دهم.

نظر نهایی

Mizuno Wave Horizon 6 یک کفش پایدار استوار و قابل اعتماد برای پیمودن مایل های روزانه و کروز در مسیرهای طولانی است. بالشتک کافی برای طی مسافت دارد و ترکیب خوبی از نرمی و پشتیبانی را ارائه می دهد.

اگر به دنبال یک مربی پایداری هستید که شما را در طول تمرینات هدایت کند، Wave Horizon 6 انتخاب خوبی است. کیت می گوید، محکم، راحت و محافظ است.

منبع

بررسی انواه کفش ورزشیورزشی...
ما را در سایت بررسی انواه کفش ورزشیورزشی دنبال می کنید

برچسب : کفش ,کتونی ,ورزش ,کتانی, نویسنده : رضا bosic40562 بازدید : 599 تاريخ : چهارشنبه 27 مهر 1401 ساعت: 21:02