نقد و بررسی کفش: OOFOS Recovery Sandals

ساخت وبلاگ

با صندل های ریکاوری OOFOS به چیزی راحت بروید.

به احتمال زیاد صندل های ریکاوری OOFOS را روی پای ورزشکاران بعد از مسابقات، تمرینات و جلسات باشگاه دیده اید. صندل های OOFOS با فوم نرم و لطیف و قوس سخاوتمندانه ساخته شده اند تا پاهای شما را در گهواره قرار دهند و فشار روی مفاصل شما را کاهش دهند. به علاوه، آنها در انواع سبک های راحت و رنگ های تند موجود هستند.

فوم OOFOS ضربه را جذب می کند

بیشتر کفش‌های دویدن با هر گام بازگشت انرژی را فراهم می‌کنند و به شما کمک می‌کنند تا از زمین به گام بعدی برگردید. اما وقتی دویدن را تمام کردید، می خواهید پاهای خود را در چیزی نرم فرو کنید. صندل های ریکاوری OOFOS مانند بالش هستند، پاهای شما را بالشتک می کنند و در لحظه ای که داخل آن می روید، قوس های شما را در آغوش می گیرند.

"وای. فقط وای با این کفش‌ها چیزهای زیادی در زیر سطح می‌گذرد، زیرا آنها به هیچ وجه شبیه لاستیک معمولی شما نیستند. من واقعا آنها را دوست دارم،" نیت می گوید.

صندل های ریکاوری OOFOS از فناوری اختصاصی OOfoam برای جذب ضربه و کاهش استرس روی پاها، مچ پا و سایر مفاصل شما استفاده می کنند. OOFOS می‌گوید که فوم سلول بسته آنها 37 درصد بیشتر از فوم‌های EVA سنتی تأثیر جذب می‌کند. جذب ضربه بیشتر منجر به سایش و پارگی کمتری در بدن شما می شود و باعث می شود پاها و پاهای شما احساس شادابی داشته باشند.

«اینها راحت ترین صندل هایی هستند که تا به حال پوشیده ام. بعد از امتحان کردن این صندل ها دیگر هرگز نمی توانم به پوشیدن صندل های دیگر برگردم. من همیشه مطمئن می‌شوم که اینها را به مسابقه‌ها می‌آورم تا بتوانم بعد از اتمام کار آنها را لغزانم – این یک تسکین بسیار ضروری پس از ساعت‌ها ضربه زدن به پیاده‌رو است.» کارولین می‌گوید.

پایه ثبت اختراع از قوس پشتیبانی می کند

همه صندل‌های OOFOS از همان پایه‌های ثبت شده استفاده می‌کنند که قوس‌های شما را برای یک تناسب نرم و در عین حال حمایت‌کننده قرار می‌دهد.

تکیه گاه قوس در هنگام ایستادن و راه رفتن تثبیت می کند، به این معنی که پاهای شما در طول این حرکات به سختی کار نمی کنند. این به شما کمک می‌کند پس از دویدن‌های سخت و جلسات تمرینی سریع‌تر ریکاوری کنید تا بتوانید به بهترین عملکرد خود بازگردید.

کارولین می‌گوید: «تکیه‌گاه قوس کمر ظریف است اما قطعاً قابل‌توجه است و به پاهای من کمک می‌کند پس از دویدن طولانی یا تمرین سخت، کمتر احساس خستگی کنند

هم سرسره‌های OOFOS و هم صندل‌ها از فناوری OOfoam یکسان و زیرپایی ثبت شده بهره می‌برند که همان تناسب لوکس و راحت را ارائه می‌دهند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید.

صندل های OOfos همیشه حس خوبی دارند، اما لحظه درخشندگی آنها زمانی است که برای اولین بار بعد از پوشیدن هر چیز دیگری یا حتی پس از پابرهنه رفتن آنها را می پوشید. کیت می‌گوید: وقتی پاها یا پاهایم خسته می‌شوند، پوشیدن اوفوس خیلی خوب است.

از آنجایی که OOFOS برای صندل های ریکاوری خود نیم سایز درست نمی کند، بسته به شکل پاهایتان باید نیم سایز را بالا یا پایین ببرید. یک قانون سرانگشتی خوب این است که برای مردان به نزدیکترین سایز کامل و برای زنان به نزدیکترین اندازه کامل بروید، اما این بستگی به شکل پاهای منحصر به فرد شما دارد. اگر در مورد شکل پاهای خود مطمئن نیستید، در Fleet Feet محلی خود تناسب اندام داشته باشید.

سبک های راحت برای آرامش ایده آل هستند

چه در خانه بچرخید و چه یک روز کامل از کارهایتان را انجام دهید، صندل های ریکاوری OOFOS بهترین دوست جدید شما هستند. آنها پشتیبانی قابل اعتمادی را برای پاهای شما ارائه می دهند در حالی که سبک وزن هستند و به راحتی با هر لباس یا مناسبتی جفت می شوند.

من الان فقط سه سال است که OOFOS می پوشم. کیت می‌گوید که من عاشق این هستم که آنها سبک‌های مختلفی دارند که همگی حسی مشابه و شگفت‌انگیز دارند، اما به شما فرصتی می‌دهند که ظاهر متفاوتی داشته باشید.

با استفاده از چندین رنگ برای انتخاب، می توانید به راحتی جفتی را پیدا کنید که مناسب استایل شما باشد. بعلاوه، مواد ضد آب برای پوشیدن در استخر، ساحل یا دوش گرفتن بعد از یک جلسه بدنسازی عرق‌آور مناسب هستند.

بررسی انواه کفش ورزشیورزشی...
ما را در سایت بررسی انواه کفش ورزشیورزشی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : رضا bosic40562 بازدید : 98 تاريخ : چهارشنبه 18 آبان 1401 ساعت: 14:15