کفش HOKA Tecton X

ساخت وبلاگ

برای انفجار در HOKA Tecton X جدید آماده شوید.

HOKA Tecton X با داشتن فناوری نوآورانه و سواری سبک وزن، برای آفرودهای پرسرعت عالی است. جدیدترین کفش تریل هوکا دارای دو صفحه فیبر کربنی موازی در قسمت میانی، زیره ویبرام چسبنده و رویه مشبک مهندسی شده است.

HOKA Tecton X  جدیدترین مدل از سری کفش‌های تریل است که با هدف جابه‌جایی کفه‌های کربنی اندود شده معمولاً محدود به جاده و روی مسیرها است. منتقدان اف مد HOKA Tecton X را برای گردش در مسیرهای مختلف، از کوه‌های Blue Ridge تا شمال غربی اقیانوس آرام، انتخاب کردند. در اینجا چیزی است که می توانید انتظار داشته باشید.

صفحات کربنی به HOKA Tecton X نیرو می بخشند

HOKA Tecton X دارای دو صفحه فیبر کربنی موازی در قسمت میانی است که برای حرکت شما به جلو طراحی شده است. اگر قبلاً با کفش‌های آبکاری شده کربن دویده‌اید، احتمالاً سواری شاداب و واکنش‌پذیری که آنها ارائه می‌دهند را تجربه کرده‌اید. در حالی که زیره میانی با روکش فیبر کربن در مسیر به طور قابل توجهی متفاوت از جاده است، اما همچنان فنری را به قدم شما اضافه می کند.

Tecton X احساس واقعاً سرزنده‌ای در مسیر دارد. به نظر می رسد تعادل کاملی دارد که به من اجازه می دهد احساس کنم زیر پا چیست و در عین حال از من در برابر سنگ محافظت می کند. کیت می‌گوید: من این‌ها را در چند مسیر پیاده‌روی که یک بخش کوتاه جاده‌ای در بین آن‌ها دارند پوشیدم و متوجه آن احساس نیروی محرکه‌ای می‌شوم که در جاده به همان اندازه که در مسیر انجام می‌دهم، اگر نه بیشتر در جاده، احساس می‌کنم.

بالشتک میانی زیره ProFly با امضای هوکا باعث فرود نرم و جابجایی آسان با حسی کاملاً سبک می‌شود.

این بسیار عالی بود که با کفش‌هایی به این سبک و پاسخ‌گو به خاک می‌کوبید، در حالی که هنوز از ضربه محافظت می‌کردید. الکس می‌گوید: من با کفش‌های تریل مینیمالیستی دویده‌ام که به شما اجازه می‌دهند زمین ناهموار را احساس کنید و در دست بگیرید و با کفش‌های تریل دویدم که از سنگ‌ها و ریشه‌ها محافظت زیادی می‌کنند، اما به نظر می‌رسد این کفش‌ها هر دو را انجام می‌دهند.

چه در مسیرهای ناهموار، صخره ای یا مسیرهای خاکی صاف، یک زیره Vibram megagrip کشش و دوام تهاجمی را فراهم می کند. یک کلاه محافظ انگشت پا لایه دیگری از دفاع را در برابر ریشه های مزاحم و زباله های سست اضافه می کند.

در حالی که آن‌ها به اندازه برخی دیگر از کفش‌های تریل در خط تولید HOKA، یعنی Speedgoat 5 محافظت نمی‌کنند، Tecton X برای دویدن سریع‌تر تمرین و روز مسابقه ایده‌آل است.

الکس می‌گوید: «وقتی سعی می‌کنم سبک‌تر و سریع‌تر حرکت کنم، قطعاً به آن‌ها دست خواهم یافت.

با یک تناسب نرم و ایمن با اطمینان بدوید

HOKA Tecton X با رویه مشبک مهندسی ژاکارد تک لایه به راحتی دور پای شما می پیچد. مواد نازک و قابل تنفس به پاهای شما فضایی می دهد تا به طور طبیعی حرکت کنند در حالی که به راحتی در آن قفل می شوند.

بالشتک و بالشتک اضافی در اطراف پاشنه و مچ پا به راحتی آرامش می بخشد، در حالی که زبان نازک و ضخیم همه چیز را در جای خود نگه می دارد.

HOKA Tecton X به خوبی در اطراف من قرار می گیرد و من هنوز فضای زیادی برای تکان دادن انگشتان پا دارم. یقه پاشنه فوق العاده صاف است، و من روشی را که به نظر می رسد مواد در اطراف مچ پایم قالب می زند، دوست دارم.

اکثر منتقدان ما از تناسب HOKA Tecton X قدردانی کردند، اما نیت، منتقد پای گشاد ما، احساس کرد که این کفش‌ها کمی خیلی راحت هستند.

او می‌گوید: «اگر فقط این کفش کمی گشادتر و جادارتر بود، من آماده بودم که در همانجا خواستگاری کنم.

Tecton X در حال حاضر در اندازه گسترده در دسترس نیست، بنابراین برای اطمینان از تناسب مناسب، آنها را در offmod محلی خود امتحان کنید.

Tecton X یکی از خلاقانه‌ترین ساخته‌های HOKA است که با دو صفحه فیبر کربنی موازی در داخل یک کفش ناهموار و بادوام قرار گرفته است. Tecton X می‌تواند مایل‌ها را پشت سر بگذارد و در عین حال سبک وزن، چابک و پاسخگو باقی بماند.

Tecton X دارای تناسب و احساس عالی در مسیر است. این یک سواری فنری و یک تناسب شماره گیری دارد که برای پای من مناسب است. من از طرفداران HOKA Speedgoat هستم و اینها مانند پسر عمویشان هستند

نیت می‌گوید: «HOKA واقعاً تعادل یک کفش محافظ و بالشتک‌دار را ثابت کرده است که واقعاً بسیار پاسخگو است.

اگر به دنبال یک کفش تریل سریع و سریع هستید که بتواند با هر زمینی برخورد کند، به دنبال HOKA Tecton X نباشید.

بررسی انواه کفش ورزشیورزشی...
ما را در سایت بررسی انواه کفش ورزشیورزشی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : رضا bosic40562 بازدید : 114 تاريخ : جمعه 20 آبان 1401 ساعت: 1:21