بررسی انواه کفش ورزشیورزشی

ساخت وبلاگ

کفش‌های پایداری حداکثری Mizuno با چند به‌روزرسانی کاملاً جدید بازگشته است.

Mizuno Wave Horizon یک انتخاب محبوب در بین دوندگانی است که به دنبال حمایت، ثبات و بالشتک بیشتر هستند. آخرین نسخه دارای همان زیره ضخیم Mizuno ENERZY و موج پشتیبانی فوم داخلی مانند نسخه قبلی است. Mizuno Wave Horizon 6 با رویه بافته شده صاف و مواد Mizuno ENERZY CORE در قسمت میانی به روز شده است که باعث می شود سواری پرانرژی تری داشته باشید.

بررسی‌کنندگان Fleet Feet Mizuno Wave Horizon 6 را در دوهای طولانی، دویدن‌های آسان و حتی جلسات باشگاه آزمایش کردند. در اینجا چیزی است که می توانید انتظار داشته باشید.

زیره Mizuno Wave Horizon انرژی می افزاید

پرانرژی و واکنش‌پذیر معمولاً کلماتی برای توصیف کفش‌های دارای حداکثر پایداری بالشتک نیستند، اما Mizuno Wave Horizon 6 بازی را تغییر می‌دهد.

Mizuno Wave Horizon 6 دارای زیره دو لایه با همان فوم Mizuno ENERZY مورد استفاده در نسخه قبلی و فوم جدید Mizuno ENERZY CORE است. میزونو می‌گوید مواد ENERZY CORE آن‌ها نرم‌ترین و پاسخ‌گوترین فوم مورد استفاده در کفش‌هایشان است. بازبینان متوجه بروز رسانی شدند.

الکس می گوید: «این کفش در ترکیب نرمی و پاسخ دهی به خوبی عمل می کند.

بسیاری از کفش‌های پایدار دارای یک پایه داخلی سفت در قسمت میانی هستند که برای کاهش اثرات پروناسیون طراحی شده است. Mizuno Wave Horizon 6 از طراحی پست سفت و سخت به نفع لاستیک محکم با موقعیت استراتژیک فاصله گرفته است. این حس کمتر مزاحم است در حالی که همچنان ثبات بیشتری را ارائه می دهد

این بخش سفت فوم که در امتداد لبه میانی زیره قرار گرفته است، گام شما را کنترل می‌کند تا حرکت بیش از حد را کاهش دهد. نتیجه یک سواری نرم است که هم حمایت کننده و هم روان است.

این یک مربی پایدار و قابل اعتماد است. کیت می‌گوید: زیر پا احساس محکمی دارد و نرمی کافی برای راحت نگه داشتن شما در هنگام دویدن دارد.

Mizuno Wave Horizon 6 همچنین یک زیره لاستیکی X10 بادوام ارائه می دهد که در هر نوع آب و هوایی جاده را در دست می گیرد.

زیره میانی چیست؟ در اینجا با قطعات تشکیل دهنده یک کفش ورزشی آشنا شوید.

قسمت فوقانی صاف Wave Horizon شما را نگه می دارد

Mizuno Wave Horizon 6 رویه‌ای بافته و کشدار دارد که به گونه‌ای طراحی شده است که با شکل پاهای شما و در عین حال در جای خود ثابت بماند. این یک تغییر نسبت به نسخه قبلی است که رویه آن مشبک ژاکارد بود. نتیجه یک تناسب صاف تر است که با اشکال مختلف پا سازگاری بیشتری دارد.

«جایگزینی Wave Horizon 6 بسیار راحت است و فضای کافی برای احساس آزادی انگشتان پا دارد. خوان می گوید که این ماده واقعا بادوام و قابل تنفس است.

آخرین نسخه Wave Horizon 6 همچنین دارای یقه پاشنه و بند کفش ساخته شده با پلی اتیلن ترفتالات بازیافتی (PET) است. PET بازیافتی معمولاً از بطری های آب پلاستیکی بازیافتی و سایر مواد قابل بازیافت ساخته می شود. این ماده نه تنها سازگار با محیط زیست است، بلکه بسیار قابل تنفس است.

من تناسب قسمت بالایی را دوست دارم. کمی کشدار است در حالی که هنوز شکل مطمئنی را حفظ می کند. یقه پاشنه به اندازه کافی نرم است و به طور کلی، این رویه یک کفش پایدار سنتی است. کیت می‌گوید قسمت بالایی پای شما را محکم نگه می‌دارد.

کفش های پایدار چیست و چگونه کار می کنند؟ اینجا بیشتر بیاموزید

Mizuno Wave Horizon 6 در مقابل Wave Horizon 5

Mizuno Wave Horizon 6 همان پشتیبانی پایدار نسخه های قبلی را با چند به روز رسانی کلیدی ارائه می دهد.

افزودن فوم Mizuno ENERZY CORE در زیره میانی این کفش را پرانرژی‌تر از همیشه کرده است و کمی پایین‌تر از پاشنه تا نوک پا، سواری نرم‌تری را برای این کفش ایجاد می‌کند. رویه جدید و تازه، راحتی و قابلیت تنفس را به Mizuno Wave Horizon 6 اضافه می کند.

Mizuno وزن خود را از آخرین نسخه Wave Horizon کم کرد، اما برخی از منتقدان متوجه شدند که کفش همچنان سنگین است.

این کفش چندین اونس از رقبای مشابه خود بیشتر است و این تفاوت در هنگام دویدن واقعاً قابل توجه بود. الکس می‌گوید که احساس می‌کردم باید کمی سخت‌تر کار کنم تا پاهایم را همانطور که می‌خواستم حرکت دهم.

نظر نهایی

Mizuno Wave Horizon 6 یک کفش پایدار استوار و قابل اعتماد برای پیمودن مایل های روزانه و کروز در مسیرهای طولانی است. بالشتک کافی برای طی مسافت دارد و ترکیب خوبی از نرمی و پشتیبانی را ارائه می دهد.

اگر به دنبال یک مربی پایداری هستید که شما را در طول تمرینات هدایت کند، Wave Horizon 6 انتخاب خوبی است. کیت می گوید، محکم، راحت و محافظ است.

منبع

بررسی انواه کفش ورزشیورزشی...
ما را در سایت بررسی انواه کفش ورزشیورزشی دنبال می کنید

برچسب : کفش ,کتونی ,ورزش ,کتانی, نویسنده : رضا bosic40562 بازدید : 170 تاريخ : چهارشنبه 27 مهر 1401 ساعت: 21:02

در ASICS Novablast 3 جدید به کار بنشینید. این کفش دویدن با بالشتک بسیار بالا حتی در سخت‌ترین دویدن‌ها نیز به شما کمک می‌کند.

Novablast 3 با فوم FF BLAST PLUS با امضای ASICS ساخته شده است، یک ترکیب بالشتکی سبک وسطی که حس نرم و فنری را ایجاد می کند. رویه مشبک مهندسی شده ای که با 75 درصد مواد بازیافتی ساخته شده است، به راحتی در اطراف پای شما پیچیده می شود، که تناسب ایمن و سازگار با محیط زیست را ایجاد می کند.

بررسی‌کنندگان Fleet Feet ASICS Novablast 3 را در طول مایل‌های آسان، دویدن‌های طولانی و تمرینات تمپو مورد آزمایش قرار دادند. در اینجا چیزی است که می توانید انتظار داشته باشید.

فوم FF BLAST PLUS "Blast" را در Novablast قرار می دهد

یک جفت ASICS Novablast 3 مردانه.

Novablast اولین بار در سال 2020 در کنار صف رو به رشدی از کفش های دویدن بسیار مقاوم از ASICS به نمایش درآمد. این نوید یک احساس سرگرم کننده و پرانرژی در زیر پا را می داد - و به نتیجه رسید. اکنون در سومین تکرار خود، Novablast به ارائه یک سواری پاسخگو برای دوندگان در تمام سطوح ادامه می دهد.

Novablast 3  روی یک بستر ضخیم از فوم FF BLAST PLUS، نرم‌ترین و سبک‌ترین فوم زیره ASICS قرار دارد. جدیدترین نسخه Novablast بالشتک بیشتری نسبت به قبل ارائه می‌کند - به طور دقیق، یک میلی‌متر ارتفاع پشته اضافه شده است. با وجود این، سنگین تر نشد (به لطف یک رویه جدید و سبک وزن). وزن کفش زنانه حدود نیم اونس سبک تر است، در حالی که کفش مردانه تقریباً یک اونس سبک تر است.

الکس می‌گوید: «این کفش‌ها آنقدر سبک و شاداب هستند که از جوراب‌های من سبک‌تر هستند. «آن‌ها آنقدر بالشتک هستند و پاسخگو هستند، به نظر می‌رسد که پر از هلیوم هستند. من اینها را برای هر دویدن می پوشم، خواه سریع باشد یا آهسته، کوتاه یا بلند

ASICS Novablast 3 علاوه بر یک بستر مخملی از فوم میانی فنری، یک تثبیت کننده پاشنه نیز برای حمایت از پای شما در طول چرخه راه رفتن خود ارائه می دهد. این قطعه سفت از مواد پلاستیکی مانند در دو طرف داخلی و جانبی پاشنه پا، حرکت پهلو به پهلو را کاهش می دهد، که به شما کمک می کند کارآمد بدوید.

زیره با لاستیک بادوام در نواحی که بیشترین ساییدگی را دارند مانند پاشنه و جلوی پا مجهز شده است. قرارگیری استراتژیک تضمین می کند که کفش می تواند مایل های روزانه شما را حتی با چنین وزن سبکی تحمل کند.

به طور کلی، بازبینان از سواری سبک و پرشور Novablast 3 لذت بردند.

نیت می‌گوید: «بستر بزرگ فوم FF BLAST PLUS در حالی که جای خود را به انتقال‌های صاف می‌دهد، ضربه خوبی به آن می‌دهد. "من عاشق فنری و انرژی این کفش هستم."

ASICS Novablast 3 Upper وزن را به حداقل می رساند

رویه توری صاف ASICS Novablast 3.

ASICS Novablast 3 رویه کاملاً جدیدی دارد. این رویه مش تک رشته مهندسی شده قابلیت تنفس را در عین کاهش وزن اضافه می کند و به شما کمک می کند خنک و خشک بمانید.

یک یقه پاشنه مخملی و بالشتک، پاهای شما را محکم در جای خود نگه می‌دارد در حالی که زبانه‌ای صاف و ضخیم‌شده روی قسمت بالایی آن قرار دارد.

«اینها در ثانیه ای که در آنها می لغزم پایم را مانند یک دستکش در آغوش می گیرند. کارولین می‌گوید که مواد توری صاف دور پای من می‌پیچد و در عین حال فضای تکان دادن زیادی را در جعبه انگشت پا ایجاد می‌کند. یقه پاشنه به اندازه کافی بالشتک شده است تا احساس نرمی داشته باشد، اما خیلی شیک نیست. زبان نازک و سبک است - به اندازه‌ای ماده است که می‌تواند مرا در خود نگه دارد بدون اینکه سنگینی کنم

ASICS با ایجاد قسمت بالایی Novablast 3 با حداقل 75 درصد مواد بازیافتی که ضایعات و انتشار کربن را کاهش می دهد، به تعهد پایداری خود وفادار می ماند. جوراب، درج قابل جابجایی که درست زیر پا قرار می‌گیرد، با فرآیند خشک کردن محلول تولید می‌شود که مصرف آب را تقریباً 33 درصد کاهش می‌دهد!

این به این معنی است که از منظر راحتی و محیطی می توانید نسبت به کفش های جدید خود احساس خوبی داشته باشید.

ASICS Novablast 3 در مقابل Novablast 2

عکسی نزدیک از پاشنه ASICS Novablast 3 مردانه.

ASICS Novablast هنوز هم یک مربی روزانه با بالشتک بالا و بسیار پاسخگو است، اکنون با ارتفاع پشته بلندتر و وزن سبک تر.

رویه بازطراحی شده باعث تنفس بیشتر می شود و با مواد بازیافتی ساخته شده است و این کفش را به انتخابی سازگار با محیط زیست تبدیل می کند.

بازبین‌ها از به‌روزرسانی‌های ASICS Novablast 3 قدردانی کردند و فکر می‌کنند شما نیز این کار را خواهید کرد.

نیت می‌گوید: «ASICS Novablast 3 یک عملکرد خوب در دسته‌ای با حداکثر بالشتک و یکی از هیجان‌انگیزترین پیشنهادهایی است که من از ASICS دیده‌ام. "این کفش باید در لیست شما برای تست رانندگی در Fleet Feet محلی شما باشد."

ASICS Novablast 3 برای چیست؟

ASICS Novablast 3 به لطف بستری مجلل از فوم کف میانی FF BLAST PLUS، بالشتک کافی برای دویدن طولانی و مایل‌های ریکاوری ارائه می‌کند. احساس تند و پرانرژی زیر پا نیز برای بالا بردن سرعت در طول دویدن با سرعت یا تمرینات سرعت عالی است. به طور خلاصه، این یک کفش "همه چیز" است.

اگر می‌خواهید ASICS Novablast 3 جدید را امتحان کنید، حتماً به سراغ Fleet Feet محلی خود بروید تا یک تجهیز انفرادی متخصص داشته باشید. سازندگان Fleet Feet از فناوری اسکن 3D fit id® برای جمع‌آوری اطلاعات در مورد پاهای شما و پشتیبانی مورد نیاز آنها با اندازه‌گیری دقیق طول، عرض و ارتفاع قوس پا استفاده می‌کنند. نه تنها تجربه لباس پوشیدن کفش ها و کفی های مناسب را در اختیار شما قرار می دهد، سازندگان می توانند توصیه هایی در مورد پوشاک ارائه دهند.

لوازم جانبی و تغذیه برای کمک به شما در رسیدن به اهدافتان.

بررسی انواه کفش ورزشیورزشی...
ما را در سایت بررسی انواه کفش ورزشیورزشی دنبال می کنید

برچسب : فروشگاه , خرید , کتونی , کفش , لباس, نویسنده : رضا bosic40562 بازدید : 102 تاريخ : پنجشنبه 14 مهر 1401 ساعت: 13:27

Mizuno Wave Rider 26 ترکیبی یکپارچه از بالشتک های حمایتی و پرانرژی را ارائه می دهد که آن را به یکی از کفش های دویدن خنثی مورد علاقه ما در سال 2022 تبدیل می کند.

آخرین نسخه از پرفروش ترین ویو رایدر میزونو مجهز به صفحه موجی میزونو است که شوک را به طور مساوی در سراسر پای شما پخش می کند تا گامی متعادل داشته باشید. Wave Rider 26 همچنین دارای زیره Mizuno ENERZY ضخیم تر از نسخه قبلی است.

بازبینان Fleet Feet Mizuno Wave Rider 26 را در طول مایل ها، دویدن های طولانی و گام های آسان آزمایش کردند. در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید.

Mizuno Wave Rider 26 سواری جذابی را ارائه می دهد

اگر از سواری ثابت و پایدار لذت می برید، Mizuno Wave Rider 26 برای شما مناسب است. آخرین به روز رسانی صفحه موجی سفت و سخت و فوم سرحالی در زیره میانی برای متعادل کردن احساس ارائه می دهد.

زیره میانی چیست؟ در مورد قطعات تشکیل دهنده یک کفش ورزشی بدانید.

صفحه موج میزونو در زیره میانی قرار می گیرد و لنگر اکثر کفش های دویدن میزونو است. این صفحه سفت و موجی شکل هنگام فرود شوک را جذب می کند و هنگام بلند شدن شما را به جلو می راند. این صفحه درون یک لایه ضخیم‌تر از فوم ENERZY Mizuno پیچیده شده است، یک ترکیب زیره میانی مبتنی بر EVA، که احساس پاسخگویی و پشتیبانی می‌کند.

نیت می‌گوید: «من از استحکام بالشتک در Wave Rider 26 لذت می‌برم. فوم ENERZY یک پرش خوب و سریع از روی زمین ایجاد می کند. این کفش شبیه یک مربی روزمره با یک ضربه کوچک اضافی است تا شما را به آرامی بچرخاند."

آخرین نسخه Mizuno Wave Rider با فوم ENERZY زیره بیشتر نسبت به Mizuno Wave Rider 25 - به طور دقیق دو میلی متر، سطح بالایی را افزایش می دهد.

الکس می‌گوید: «کوسن‌کشی کفش خوب و محکم است، و راحت و خوش‌شکل است». سواری در طول دویدن من احساس خوشایندی می‌کند، و شکل صفحه موج باعث می‌شود گام‌هایم به آرامی در امتداد حرکت کنند.

زیره با یک لاستیک X10 مقاوم در برابر سایش پوشانده شده است که چسبندگی و کشش عالی را در جاده ارائه می دهد و در عین حال از سایش ناهموار در مناطقی مانند پاشنه جانبی و جلوی پا که بیشترین ضربه را می خورند، جلوگیری می کند.

کیت می‌گوید: «من دوست دارم Wave Rider به اندازه‌ای محکم باشد که مرا به جلو سوق دهد، با انعطاف‌پذیری کافی در قسمت جلویی پا برای جلوگیری از احساس سفتی. حس بسیار شبیه به Wave Riders است که ما از گذشته می شناسیم، اما فوم به روز شده و مواد کلی همچنان به بهبودهای کوچک ادامه می دهند.

مش رویه تناسب ایمن را فراهم می کند

یک جفت Mizuno Wave Rider 26 روی دیوار تکیه داده شده است.

Mizuno Wave Rider 26 رویه صافی را ارائه می دهد که با مواد بازیافتی ساخته شده است که بخشی از تعهد Mizuno به پایداری است.

الکس می‌گوید: «جعبه‌ی پنجه در Wave Rider 26 بسیار جادار و راحت است، که من از آن قدردانی می‌کنم. رویه نرم و قابل تنفس است. من واقعا از یقه پاشنه پایین که مالش پشت پاشنه من را کاهش می دهد لذت می برم.

آستر مشبک داخلی و بند کفش با مواد پلی اتیلن ترفتالات بازیافتی (PET) ساخته شده است که یک پلاستیک سبک وزن قابل بازیافت است. بالشتک در اطراف یقه پاشنه و زبانه‌ای ضخیم‌شده، حسی براق را ایجاد می‌کند، در حالی که توری‌های بلند باعث می‌شود به راحتی تناسب را کاهش دهید.

کارولین می‌گوید: «این کفش‌ها متناسب با اندازه هستند. رویه نرم و قابل تنفس به آرامی پایم را در آغوش می‌گیرد و بند‌های صاف به اندازه‌ای بلند هستند که حلقه ماراتن را ببندند، اگرچه من در این کفش‌ها لغزش پاشنه را تجربه نکردم. زبان شیک و پوشیده است، و فضای زیادی برای تکان دادن انگشتان پای من وجود دارد

لوگوهای انعکاسی میزونو در دو طرف جانبی و میانی قسمت میانی پا می درخشند تا دید بیشتر در طول دویدن های تاریک داشته باشند.

 

Mizuno Wave Rider 26 vs Wave Rider 25

کفی Mizuno Wave Rider 26.

اگر از طرفداران Mizuno Wave Rider 25 هستید، احتمالاً از آخرین نسخه نیز لذت خواهید برد. Wave Rider 26 همان سواری پایدار و انتقال نرم را مانند نسخه قبلی حفظ می کند، با لمسی از بالشتک اضافی در زیره میانی.

شایان ذکر است که Wave Rider 26 کمی سنگین‌تر است (0.2 اونس برای زنان و 0.3 اونس برای مردان)، احتمالاً به دلیل فوم اضافه شده ENERZY، اما بررسی‌کنندگان تفاوتی را متوجه نشدند.

به طور کلی، بازبینان از تغییرات Wave Rider لذت بردند. درست می گوید که به عنوان یک مربی خنثی با بالشتک متوسط ​​که سواری حمایتی و جذابی را ارائه می دهد، درست است.

کیت می‌گوید: «اگر دوست دارید کفش‌هایتان حالتی محکم و باثبات داشته باشد، این یک مربی قابل اعتماد برای رسیدن به آن است.

Mizuno Wave Rider 26 برای چیست؟

Mizuno Wave Rider 26 به لطف صفحه موجی سفت و سخت و فوم ENERZY فراوان در زیره میانی، بالشتک قابل اعتمادی را برای بیشتر تمرینات روزانه شما فراهم می کند. داوران از پوشیدن Wave Rider 26 برای مایل‌های آسان، دویدن طولانی و پیاده‌روی لذت بردند.

نیت می‌گوید: «احساس صاف ابریشمی، بالشتک محکم و در عین حال محکم و تناسب کاملاً کانتور، این مربی روزانه ارزش توجه را دارد

اگر می‌خواهید Mizuno Wave Rider 26 را امتحان کنید، به سراغ Fleet Feet محلی خود بروید تا یک تجهیز انفرادی متخصص داشته باشید. سازندگان Fleet Feet از فناوری اسکن پا 3D fit id® برای جمع‌آوری اطلاعات در مورد پاهای شما و پشتیبانی مورد نیاز آن‌ها استفاده می‌کنند.

اندازه گیری دقیق طول، عرض و ارتفاع قوس پای شما. نه تنها تجربه لباس پوشیدن کفش‌ها و کفی‌های مناسب را در اختیار شما قرار می‌دهد، لباس‌سازها می‌توانند توصیه‌هایی در مورد پوشاک، لوازم جانبی و تغذیه برای کمک به شما در رسیدن به اهدافتان ارائه کنند.

منبع مقاله

بررسی انواه کفش ورزشیورزشی...
ما را در سایت بررسی انواه کفش ورزشیورزشی دنبال می کنید

برچسب : کفش , کتونی , کتانی , نویسنده : رضا bosic40562 بازدید : 103 تاريخ : سه شنبه 12 مهر 1401 ساعت: 13:19

Saucony Triumph 20، یکی از بهترین کفش‌های دویدن با بالشتک ما، مانند یک دستکش مناسب است و مانند یک رویا است.

Triumph 20 که با بالشتک جدید PWRRUN PLUS، نرم‌ترین فوم زیره Saucony ساخته شده است، سواری مجلل و نرمی را با هر قدمی ارائه می‌دهد. رویه کاملاً جدید راحتی و تنفس را فراهم می کند، در حالی که حلقه های توری خارجی در دو طرف قسمت میانی پا، تناسب ایمن را ارائه می دهند.

بازبینان Fleet Feet Saucony Triumph 20 را در طی مایل‌های ریکاوری، دویدن طولانی و پیاده‌روی در محله آزمایش کردند. در اینجا همه چیزهایی است که باید درباره آخرین نسخه Triumph بدانید.

Saucony Triumph 20 یک سواری آرام را ارائه می دهد

زیره Saucony Triumph 20.

Saucony Triumph در بیستمین تکرار خود قرار دارد و به دلیل داشتن بالشتک زیاد، به دلیل ارائه یک سواری نرم و روان به شهرت رسیده است. آخرین نسخه در بالای یک صفحه ضخیم و فنری از فوم کف میانی PWRRUN PLUS قرار دارد.

فوم PWRRUN PLUS اولین بار در Triumph 17 معرفی شد که در سال 2019 عرضه شد. این فوم نسبت به بالشتک PWRRUN که در نسخه‌های قبلی Triumph استفاده می‌شد وزن سبک‌تر، سواری انعطاف‌پذیرتر و دوام بیشتری داشت.

داوران از سواری مجلل Triumph 20 لذت بردند.

کارولین می‌گوید: «من عاشق بالشتک بودن آنها، به خصوص در پاشنه پا هستم. «مقدار سخاوتمندانه کف زیر پا هم نرم و هم درخشنده است. در حالی که بالشتک بالایی دارند، جلوی پا انعطاف پذیری نیز دارند که به این معنی است که هر قدمی صاف و روان است.

به لطف بالشتک بیشتر در پاشنه، Triumph 20 دارای افت بالاتری از پاشنه تا پنجه نسبت به نسخه قبلی است - به طور دقیق 2 میلی متر. این به این معنی است که هنگام پوشیدن کفش، بین پاشنه و جلوی پای شما 10 میلی متر تفاوت وجود دارد. کفش‌هایی با قطره‌های بالاتر از پاشنه تا نوک پا می‌توانند فشار ساق پا و آشیل شما را کاهش دهند و به مدیریت آسیب‌های رایج دویدن مانند تاندونیت کمک کنند. و به لطف شکل ملایم راکر، می‌توانید به سرعت و کارآمد از پاشنه به انگشت پا منتقل شوید.

کیت می‌گوید که احساس این کفش‌ها را در هنگام دویدن بسیار دوست دارم. این بالشتک فقط با مقدار مناسبی از دادن و گرفتن، از ضربات جاده محافظت می کند. این یک جهش کمی برای آن است که به نظرم واقعاً لذت بخش بود

یک زیره لاستیکی بادوام در Saucony Triumph 20 به این کفش ها کمک می کند تا در برابر فرسودگی مایل ها و دویدن های طولانی روزانه مقاومت کنند.

رویه بازطراحی شده راحتی طولانی مدت را ارائه می دهد

نمای نزدیک از قسمت بالایی Saucony Triumph 20.

آخرین نسخه Saucony Triumph با رویه مشبک کاملاً جدید ساخته شده است که به راحتی در اطراف پای شما پیچیده می شود و راحتی و پشتیبانی را فراهم می کند. یک زبان نرم و مخملی، پای شما را در جای خود نگه می‌دارد، در حالی که در اطراف پاشنه و مچ پا قرار می‌گیرد، مانع از لغزش پاشنه پا می‌شود.

توری‌های بافت‌دار به اندازه‌ای محکم هستند که بسته بمانند، در حالی که چشمک‌های اضافی به شما امکان می‌دهند با تکنیک‌های مختلف توری، مانند حلقه ماراتن، تناسب را محکم کنید.

منتقدان متوجه مواد ابر مانند در Saucony Triumph 20 شدند.

کارولین می‌گوید: «من واقعاً دوست دارم کفش‌ها چقدر نرم و نرم هستند. زبان و یقه ی پاشنه ی بالشتکی، حمایت بیشتری را ارائه می دهد و قسمت بالایی به راحتی در قسمت میانی پای من قرار می گیرد. در حالی که بالشتک های زیادی وجود دارد، کفش ها سنگین یا حجیم نیستند. این ماده هم بادوام و هم قابل تنفس است

برخی از داوران متوجه شدند که بند ها کمی کوتاه تر از حد انتظار هستند و محکم کردن کفش ها را دشوار می کند.

الکس می‌گوید: «من مجبور شدم توری‌ها را خیلی محکم در بالای پایم ببندم تا یک گره پاپیونی ببندم. "اما گره ها در تمام مدت دویدن من گره خورده بودند."

به طور کلی، منتقدان از اجرای خود در Saucony Triumph 20 لذت بردند.

این کفش‌ها عملکرد همه جانبه بسیار خوبی را ارائه می‌دهند. الکس می‌گوید: آن‌ها در تمام سطوح مختلف و ارتفاعی که من می‌دویدم، احساس ثبات و خوبی داشتند.

Saucony Triumph 20 vs Triumph 19

یک جفت Saucony Triumph 20 روی یک پله می نشیند.

Saucony Triumph 20 تمام ویژگی هایی را که نسخه های قبلی را بسیار محبوب کرده بود حفظ می کند، در حالی که برخی به روز رسانی های کلیدی را اضافه می کند.

قابل توجه‌ترین فوم جدید زیره میانی، Saucony's PWRRUN PLUS است که وزن را کاهش می‌دهد و در عین حال نرمی و انعطاف‌پذیری را به سواری کلی می‌افزاید.

کیت می‌گوید: «من واقعاً خوشحال شدم که وارد این موارد شدم و متوجه شدم که Triumph 20 حسی جذاب دارد، اما سنگین نیست. "فم فوق العاده سبک وزن است."

شکل گهواره ای خفیف باعث انتقال صاف از پاشنه به پنجه می شود، در حالی که رویه بازطراحی شده قابلیت تنفس بیشتری را ارائه می دهد.

الکس می‌گوید: «اینها یک نسخه عالی و مدرن از Triumph هستند - با حفظ ویژگی‌هایی که مردم همیشه این کفش‌ها را برای آن انتخاب کرده‌اند، در حالی که از فناوری مواد امروزی برای بهبود راحتی و عملکرد استفاده می‌کنند.

Saucony Triumph 20 برای چیست؟

به لطف بستر سخاوتمندانه از فوم زیره میانی PWRRUN PLUS، Saucony Triumph 20 یک انتخاب ایده آل برای گذراندن زمان زیادی روی پاهای خود است، چه برای دویدن طولانی، چه برای پیاده روی طولانی یا شیفت کاری طولانی.

کارولین می‌گوید: «من این کفش‌ها را برای دویدن آسان و طولانی‌مدت به ترکیب معمولی‌ام اضافه کرده‌ام. "آنها به اندازه کافی بالشتک را ارائه می دهند تا احساس تجملاتی داشته باشم بدون اینکه سرعتم را کم کند. احساس می‌کنم اگر بخواهم می‌توانم سرعتم را بالا ببرم

o، اما این کار را نمی‌کنم، زیرا نمی‌خواهم دویدن‌های من در این‌ها تمام شود

اگر می‌خواهید Saucony Triumph 20 جدید را امتحان کنید، حتماً به Fleet Feet محلی خود بروید تا یک تجهیز انفرادی متخصص داشته باشید. سازه‌های Fleet Feet از فناوری اسکن 3D fit id® برای جمع‌آوری اطلاعات در مورد پاهای شما و پشتیبانی مورد نیاز آنها با اندازه‌گیری دقیق طول، عرض و ارتفاع قوس پا استفاده می‌کنند. نه تنها تجربه لباس پوشیدن کفش‌ها و کفی‌های مناسب را در اختیار شما قرار می‌دهد، لباس‌سازها می‌توانند توصیه‌هایی در مورد پوشاک، لوازم جانبی و تغذیه برای کمک به شما در رسیدن به اهدافتان ارائه کنند.

بررسی انواه کفش ورزشیورزشی...
ما را در سایت بررسی انواه کفش ورزشیورزشی دنبال می کنید

برچسب : کفش , کتونی , کفش ورزشی , کتانی , کفش اسپرت, نویسنده : رضا bosic40562 بازدید : 92 تاريخ : دوشنبه 11 مهر 1401 ساعت: 15:17