کتونی ASICS Novablast 3

ساخت وبلاگ

در ASICS Novablast 3 جدید به کار بنشینید. این کفش دویدن با بالشتک بسیار بالا حتی در سخت‌ترین دویدن‌ها نیز به شما کمک می‌کند.

Novablast 3 با فوم FF BLAST PLUS با امضای ASICS ساخته شده است، یک ترکیب بالشتکی سبک وسطی که حس نرم و فنری را ایجاد می کند. رویه مشبک مهندسی شده ای که با 75 درصد مواد بازیافتی ساخته شده است، به راحتی در اطراف پای شما پیچیده می شود، که تناسب ایمن و سازگار با محیط زیست را ایجاد می کند.

بررسی‌کنندگان Fleet Feet ASICS Novablast 3 را در طول مایل‌های آسان، دویدن‌های طولانی و تمرینات تمپو مورد آزمایش قرار دادند. در اینجا چیزی است که می توانید انتظار داشته باشید.

فوم FF BLAST PLUS "Blast" را در Novablast قرار می دهد

یک جفت ASICS Novablast 3 مردانه.

Novablast اولین بار در سال 2020 در کنار صف رو به رشدی از کفش های دویدن بسیار مقاوم از ASICS به نمایش درآمد. این نوید یک احساس سرگرم کننده و پرانرژی در زیر پا را می داد - و به نتیجه رسید. اکنون در سومین تکرار خود، Novablast به ارائه یک سواری پاسخگو برای دوندگان در تمام سطوح ادامه می دهد.

Novablast 3  روی یک بستر ضخیم از فوم FF BLAST PLUS، نرم‌ترین و سبک‌ترین فوم زیره ASICS قرار دارد. جدیدترین نسخه Novablast بالشتک بیشتری نسبت به قبل ارائه می‌کند - به طور دقیق، یک میلی‌متر ارتفاع پشته اضافه شده است. با وجود این، سنگین تر نشد (به لطف یک رویه جدید و سبک وزن). وزن کفش زنانه حدود نیم اونس سبک تر است، در حالی که کفش مردانه تقریباً یک اونس سبک تر است.

الکس می‌گوید: «این کفش‌ها آنقدر سبک و شاداب هستند که از جوراب‌های من سبک‌تر هستند. «آن‌ها آنقدر بالشتک هستند و پاسخگو هستند، به نظر می‌رسد که پر از هلیوم هستند. من اینها را برای هر دویدن می پوشم، خواه سریع باشد یا آهسته، کوتاه یا بلند

ASICS Novablast 3 علاوه بر یک بستر مخملی از فوم میانی فنری، یک تثبیت کننده پاشنه نیز برای حمایت از پای شما در طول چرخه راه رفتن خود ارائه می دهد. این قطعه سفت از مواد پلاستیکی مانند در دو طرف داخلی و جانبی پاشنه پا، حرکت پهلو به پهلو را کاهش می دهد، که به شما کمک می کند کارآمد بدوید.

زیره با لاستیک بادوام در نواحی که بیشترین ساییدگی را دارند مانند پاشنه و جلوی پا مجهز شده است. قرارگیری استراتژیک تضمین می کند که کفش می تواند مایل های روزانه شما را حتی با چنین وزن سبکی تحمل کند.

به طور کلی، بازبینان از سواری سبک و پرشور Novablast 3 لذت بردند.

نیت می‌گوید: «بستر بزرگ فوم FF BLAST PLUS در حالی که جای خود را به انتقال‌های صاف می‌دهد، ضربه خوبی به آن می‌دهد. "من عاشق فنری و انرژی این کفش هستم."

ASICS Novablast 3 Upper وزن را به حداقل می رساند

رویه توری صاف ASICS Novablast 3.

ASICS Novablast 3 رویه کاملاً جدیدی دارد. این رویه مش تک رشته مهندسی شده قابلیت تنفس را در عین کاهش وزن اضافه می کند و به شما کمک می کند خنک و خشک بمانید.

یک یقه پاشنه مخملی و بالشتک، پاهای شما را محکم در جای خود نگه می‌دارد در حالی که زبانه‌ای صاف و ضخیم‌شده روی قسمت بالایی آن قرار دارد.

«اینها در ثانیه ای که در آنها می لغزم پایم را مانند یک دستکش در آغوش می گیرند. کارولین می‌گوید که مواد توری صاف دور پای من می‌پیچد و در عین حال فضای تکان دادن زیادی را در جعبه انگشت پا ایجاد می‌کند. یقه پاشنه به اندازه کافی بالشتک شده است تا احساس نرمی داشته باشد، اما خیلی شیک نیست. زبان نازک و سبک است - به اندازه‌ای ماده است که می‌تواند مرا در خود نگه دارد بدون اینکه سنگینی کنم

ASICS با ایجاد قسمت بالایی Novablast 3 با حداقل 75 درصد مواد بازیافتی که ضایعات و انتشار کربن را کاهش می دهد، به تعهد پایداری خود وفادار می ماند. جوراب، درج قابل جابجایی که درست زیر پا قرار می‌گیرد، با فرآیند خشک کردن محلول تولید می‌شود که مصرف آب را تقریباً 33 درصد کاهش می‌دهد!

این به این معنی است که از منظر راحتی و محیطی می توانید نسبت به کفش های جدید خود احساس خوبی داشته باشید.

ASICS Novablast 3 در مقابل Novablast 2

عکسی نزدیک از پاشنه ASICS Novablast 3 مردانه.

ASICS Novablast هنوز هم یک مربی روزانه با بالشتک بالا و بسیار پاسخگو است، اکنون با ارتفاع پشته بلندتر و وزن سبک تر.

رویه بازطراحی شده باعث تنفس بیشتر می شود و با مواد بازیافتی ساخته شده است و این کفش را به انتخابی سازگار با محیط زیست تبدیل می کند.

بازبین‌ها از به‌روزرسانی‌های ASICS Novablast 3 قدردانی کردند و فکر می‌کنند شما نیز این کار را خواهید کرد.

نیت می‌گوید: «ASICS Novablast 3 یک عملکرد خوب در دسته‌ای با حداکثر بالشتک و یکی از هیجان‌انگیزترین پیشنهادهایی است که من از ASICS دیده‌ام. "این کفش باید در لیست شما برای تست رانندگی در Fleet Feet محلی شما باشد."

ASICS Novablast 3 برای چیست؟

ASICS Novablast 3 به لطف بستری مجلل از فوم کف میانی FF BLAST PLUS، بالشتک کافی برای دویدن طولانی و مایل‌های ریکاوری ارائه می‌کند. احساس تند و پرانرژی زیر پا نیز برای بالا بردن سرعت در طول دویدن با سرعت یا تمرینات سرعت عالی است. به طور خلاصه، این یک کفش "همه چیز" است.

اگر می‌خواهید ASICS Novablast 3 جدید را امتحان کنید، حتماً به سراغ Fleet Feet محلی خود بروید تا یک تجهیز انفرادی متخصص داشته باشید. سازندگان Fleet Feet از فناوری اسکن 3D fit id® برای جمع‌آوری اطلاعات در مورد پاهای شما و پشتیبانی مورد نیاز آنها با اندازه‌گیری دقیق طول، عرض و ارتفاع قوس پا استفاده می‌کنند. نه تنها تجربه لباس پوشیدن کفش ها و کفی های مناسب را در اختیار شما قرار می دهد، سازندگان می توانند توصیه هایی در مورد پوشاک ارائه دهند.

لوازم جانبی و تغذیه برای کمک به شما در رسیدن به اهدافتان.

بررسی انواه کفش ورزشیورزشی...
ما را در سایت بررسی انواه کفش ورزشیورزشی دنبال می کنید

برچسب : فروشگاه , خرید , کتونی , کفش , لباس, نویسنده : رضا بازدید : 60 تاريخ : پنجشنبه 14 مهر 1401 ساعت: 13:27